Ukážka:
"Jedna z teórií o vzniku vesmíru tvrdí, že vesmír sa neustále nafukuje ako mydlová bublina, aby nakonie s veľkým treskom pukol. Podobne je to aj s fungovaním vecí. Spočiatku sa zdá, že všetko ide ako po masle, aby nakoniec všetko prasklo práve v tom najnevhodnejšom okamihu. Na záver vám ponúkame cennú radu úplne zadarmo. Vždy tvrďte:
Ja nič, ja muzikant, na vine je zákon."
Elektronické dokumenty nie sú k dispozícií